by Jacek i Czesława on GMANDK. DSS Letting Agents in UK

Witam!

mógłbym napisać to w jednym zdaniu "good job" ale to za mało bo Ja naprawdę jestem bardzo wdzięczny GM&k.
Ja miałem duży problem bo potrzebowałem mieszkania do dwóch tygodni przy czym zaznaczam ze w UK przebywam pierwszy raz i jestem tu od dwóch miesięcy czyli mieszkanie zacząłem załatwiać po 6 tyg od pobytu. kontakt do firmy GM&K znalazłem na popularnej stronie www ...Zaufałem Panu Radkowi z biura i się nie zawiodłem! Za pomocą Pana Radka moja sprawa została przekazana do Pani Lidii która dwa tygodnie profesjonalnie opiekowała się moja sprawą z pozytywnym rezultatem. Od dwóch Dni mieszkamy już w "swoich" kątach i chcemy bardzo podziękować Firmie GM&K .

THANK YOU VERY MUCH

by Grzegorz on GMANDK. DSS Letting Agents in UK

Świetna robota bardzo miła pani Lidka dziękuję bardzo za udaną współpracę.

by Ricardo on GMANDK. DSS Letting Agents in UK

The service is excellent! A very reliable company for someone who's looking for a property to rent. I'm beyond happy to recommend this company to everyone. I already have a home in just 2 weeks!

by Shushi on GMANDK. DSS Letting Agents in UK

I've found a home within 7 days, wow. Their agents are very hard working just to find the best offers for me. Highly recommended. Thank you for helping find a property for me.

by Ania on GMANDK. DSS Letting Agents in UK

I needed help finding an apartment in London, I had a little time to move out of my old apartment and in addition no time to look for housing, the company has been helpful. I want to thank you for helping find my new apartment in such a short time, you've probably already be using the services of your company.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»